توضیحات برنامه :

- با تیک‌تاک فیلم ، می‏توانید فیلم و سریال و کانال های پخش زنده تلویزیون و ماهواره را بدون سانسور بر روی موبایل، تبلت و تلویزیون‌های هوشمند بدون استفاده از فیلترشکن دسترسی داشته باشید. با سرویس رسانه تصویری تیک تاک فیلم ، امکان انتخاب ترتیب پخش برنامه‏ ها یا توقف و پخش مجدد آنها را داشته و همچنین می‏توانید از مشاهده برنامه‏ های پخش زنده اینترنتی تلویزیونی لذت ببرید. تماشای فیلم و سریال‌ها در این برنامه نیازمند تهیه اشتراک می‌باشد و ترافیک مصرفی شما بصورت نیم بها محاسبه می گردد. ولی تماشای تمامی کانال های پخش زنده تلویزیون و ماهواره در این اپلیکیشن کاملا رایگان است.

- کاربرانی که با مشکل دانلود فیلم و سریال مواجه می‌شوند به این نکته توجه کنند که قبل از دانلود فیلم و سریال مجوز دسترسی برنامه به فایل‌ها و گالری گوشی یا تبلت جهت ذخیره فیلم و سریال‌ها پرسیده می‌شود به محض مشاهده چنین مجوزی کاربران عزیز باید چنین اجازه را به برنامه بدهند تا سترسی جهت ذخیره فیلم و سریال‌ها در گوشی داده شود. در صورت رد چنین درخواستی و عدم چنین مجوزی در برنامه، فیلم و سریال‌ها در حافظه آنها نمی‌تواند ذخیره شود و این امر کاملاً طبیعیست. پس جهت دانلود فیلم و سریال‌ها حتما اجازه‌ای را به برنامه بدهید و یا در صورت رد کردن چنین مجوزی در بخش تنظیمات گوشی بخش اپلیکیشن‌ها برنامه تیک تاک فیلم را انتخاب کنید و مجوز دسترسی به فایل و گالری را جهت ذخیره فیلم و سریال‌ها به برنامه بدهید.

- به منظور حفظ امنیت حضور کاربران در برنامه و عدم ورود کاربران غیرمعتبر، پس از ورود به برنامه امکان ورود به دستگاه دیگری با حساب کاربری یکسان نیست. پس میبایست ابتدا از دستگاه مورد نظر خود از حساب کاربری خارج شوید و سپس در دستگاه دیگر با همان مشخصات ورود نمایید. چنانچه برنامه از روی گوشی پاک گردید، برنامه اجازه مجدد ورود را نخواهد داد چرا که بر روی همان دیوایس قبلا ورود کرده اید و ثبت شده است و هر کاربر محدود می باشد. جهت ورود مجدد به حساب خود نیاز به ایجاد حساب کاربری جدیدی نیست. با پیام گذاشتن به کارشناسان پشتیبانی مورد شما برطرف گردیده و میتوانید مجدد وارد حساب کاربری فعلی خود شوید. هر اکانت برای حداکثر دو دیوایس یا دستگاه در نظر گرفته شده است . همه این موارد گفته شده منوط به این است که شما آخرین نسخه برنامه را از وبسایت برنامه دریافت و نصب کرده باشید.

- چنانچه پس از پرداخت اشتراک مجدد با پیغام عدم فعالسازی مواجه شدید، برنامه رو ببندید و مجدد باز نمایید. اگر همچنان مشکل پابرجا بود جای نگرانی نیست، تراکنش ناموفق ثبت میشود و مبلغ پرداختی به حساب شما برگشت خواهد خورد. ضمنا میتوانید از بخش گزارشات هر فیلم یا ارتباط از طریق تلگرام و وبسایت این مشکل را با ما در میان بگذارید . اینگونه مشکلات بخاطر خطا در درگاه بانکی ممکن است بوجود بیاید و ضمنا اینکه، حتما شماره همراه ثبت نامی در تیک تاک فیلم و شماره همراه هنگام پرداخت اشتراک یکسان باشد تا پیگیری اشتراک شما عزیزان به راحتی و به سرعت انجام پذیرد.

- چنانچه فیلم و سریالی با مشکل پخش مواجه شد لطفا از قسمت گزارش هر فیلم و سریال آن مورد را برای ما گزارش نمایید تا بررسی نماییم. البته به شرط آنکه سرعت اینترنت شما قابل قبول بوده یا از نت دیگری مثلا ایرانسل استفاده کرده باشید.

- دوستانی که از تلویزیون های اندروید و یا از اندروید باکس استفاده میکنند از وبسایت تیک‌تاک فیلم، نسخه تحت تلویزیون و اندرویدباکس آن را دریافت و نصب نمایند. عزیزان خارج از کشور چنانچه با دریافت اشتراک با مشکل مواجه شدند حتما با ایمیل و تلگرام یا پشتیبانی وبسایت تیک تاک فیلم، در تماس باشند تا همکاران و کارشناسان شما را در خصوص دریافت اشتراک راهنمایی کنند.

- در صورت باز نشدن اپلیکیشن، حتما بررسی کنید اگر فیلترشکن فعالی دارید حتما آنرا خاموش نمایید و برنامه را یکبار بسته و مجدد اجرا نمایید و یا اینکه گوشی را خاموش و سپس روشن کنید. اگر مجدد کار نکرد مودم یا دستگاه اینترنت خود را یکبار خاموش و مجدد روشن نمایید. اگر مشکل همچنان پابرجا بود لطفا لحظاتی بعد امتحان بفرمایید و یا با پشتیبانی در تماس باشید.

- نکته : زمان بارگذاری اولیه فیلم ها بین ۵ تا ۴۰ ثانیه می باشد بنابراین کمی تحمل بفرمایید. اگر در هنگام پخش و اجرای برنامه با هنگ کردن و توقف برنامه مواجه شدید، ابتدا لازم است از قسمت تنظیمات گوشی و نصب برنامه ها حافظه کش تیک تاک فیلم را پاک نمایید. بهتر است اینکار را بصورت دوره ای انجام دهید.

- جهت ارتباط با پشتیبانان آنلاین تیک‌تاک فیلم از تلگرام و وبسایت میتوانید گفتگوی خود را آغاز نمایید. همکاران در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

- به منظور باخبر شدن از آخرین اخبار و اطلاعیه ها و همچنین مطلع شدن از آخرین تخفیفات اشتراک، به کانال تلگرامی ما به آدرس tiktokcofilm بپیوندید.

- این برنامه مدام در حال بروز رسانی است پس برای حمایت از ما آن را به اشتراک بگذارید. از اینکه رسانه اینترنتی تیک‌تاک فیلم را انتخاب نموده‌اید صمیمانه سپاسگزاریم .